Jdi na obsah Jdi na menu
 


vyhledávač obrázků psů

12. 8. 2008

V této rubrice najdete kompletní seznam 98 plemen psů. O těchto 98 plemenech se zde

můžete dozvědět základní informace, jako například krátký přehled historie psa, jeho charakteristický vzhled, nejdůležitější informace, co se týče výchovy, chovu a péče o toho kterého psa apod. Informace o dalších plemenech budou průběžně doplňovány. U každého plemene zde také najdete barevné fotografie. Jednotlivá plemena můžete vyhledávat podle abecedního seznamu, podle velikosti nebo podle jeho využití. Najdete zde i informace o původu psa jako takovém, o domestikaci psa, o vzniku plemen a jejich rozdělení do skupin podle využití.

Dostáváme od vás spoustu žádostí o uveřejnění vámi oblíbeného plemene v této rubrice a výtek, že jsme jistě zrovna na to „vaše“ plemeno, které si uveřejnění zaslouží, zapomněli. Chtěla bych vás všechny tímto ujistit, že naším cílem je uveřejnit zde všechna plemena, a to jak uznaná FCI, tak touto organizací neuznaná. Přehled plemen však vytváříme sami, vyhledáváme informace a zkušenosti chovatelů, a proto tato rubrika vzniká postupně a nepříliš rychle. Pokud je to ve vašich silách a chcete nám usnadnit hledání a urychlit tak zařazení některého plemene do této rubriky, zašlete nám, prosím, vaše informace o něm na emailovou adresu redakce, kterou najdete v rubrice „Kontakty“.
Děkujeme za pochopení a trpělivost.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dfv

(p-a-j-u-s-ky.blog.cz, 26. 12. 2009 19:44)

Ahojky!Máš fdoma zvířátko?Jestli jo,tak kukni na můj blog a zapoj se prosím do soutěže PetMiSS2009
Děkuji čao

co to je?

(petra čechová, 16. 11. 2009 21:49)

dit tam nic nemáš!!!!!!!!!! hnusnej blog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hdfshfs

(Kůň Emma, 25. 2. 2009 6:23)

Jste dobry!!!!Mam rada kone,psy,proste vsechno!!!Ale nejvic psy.Mam psa i kdyz bydlim na panelaku je to super,jmenuje se Sam a je to vorech krizenej z bieglem ja ho miluju je tak chytrej!!!!!!Mate to tu hezky